17 Haziran 2013

DEBORAH 24 ORE ABSOLUTE VOLUME MASCARAMerhabalar :)

Bloğumun ilk yayını olması ayrıcalığını taşıyan bu yazıda sizlere Deborah'ın 24 Ore Absolute Volume mascarasından bahsedeceğim.

Öncelikle şunu söylemeliyim ki; senelerdir Lancome Hypnose Drama kullanan biriydim.İlk zamanlar tabi ki hayranlıkla ve müthiş bir hazla kullanmaya başladığım fakat sonraları isteğimi karşılamamaya başladığı halde alışkanlıktan ve bundan da kaynaklı olarak yerine yenisini koyamadığımdan bir türlü mascaramı değiştiremiyordum.

İnternet ve mağazalardaki uzun araştırmalarımdan sonra pek çok iyi ve kötü yoruma rağmen 24 Ore Absolute Volume'ü denemek istedim. İtiraf ediyorum şişe şekli de beni baya cezbetti. :)


Şimdi iyi ki bu kararı vermişim diyorum çünkü bu mascara kesinlikle benim istediğim etkiyi yaratıyor! :)
Hypnose Drama kesinlikle çok başarılı bir mascara fakat ben artık daha çok dolgunluk ve takma kirpik etkisi veren bir mascara istiyordum. Hypnose Drama benim yalnızca günlük ihtiyacımı karşılıyordu. Ancak bu mascara ağır (gece) makyajlarında da kendi başına kesinlikle yetiyor.

Tombul fırçalara nedensiz yere olan antipatimin kesinlikle büyük bir yanlışlık olduğunu kanıtladı bana 24 Ore Absolute Volume Mascara :)İlk zamanlar tüm rimellerde olan problem fazla ıslak olmaları. Ama bir hafta kadar sonra tam kıvamına ulaşıyor. Ben yapışmasıyla ilgili de bir problem yaşamadım açıkçası, bu konuda şikayet edenler olmuş fakat benim böyle bir problemim olmadı. Ben dolgunluğunu ve uzatmasını çok başarılı buluyorum. Kirpikleri de tek tek ayırıyor ayrıca.

Hafifçe alt kirpiklerime de uyguladığım zamanlar oluyor ve bu zamanlarda dahi asla dökülmeyle karşılaşmadım.

Fiyatı da oldukça makul. 30-32 tl gibi bir fiyatı var, net hatırlayamadım.

Ciddiyetle tavsiye ederim! :)


1 yorum:

  1. harika bi maskara gercekgen bende denedim ve mükemmel sonuç oluyor harika bi dolgunluk veriyor görenler takma saniyolarlar mükemmel bi rimel gerçekten bir numara iyi ki almışım

    YanıtlaSil