26 Aralık 2013

MAYBELLINE The Rocket Volum'Express MascaraMerhabalar! Geçen bayram indiriminde denemek istediğim için aldığım fakat "Bir maskara daha bitireyim de öyle açayım" diyerek beklettiğim Maybelline, Volum'Express serisinden The Rocket Volume maskarayı geçenlerde nihayet açtım, defalarca kullandım. Küçük küçük notlarımı aldım ve artık yazımı yayınlamaya hazırım!
    

Öncelikle tüpün şekli, daha önce yazısını şurada yazdığım Smokey Eyes Mascara gibi tipik Volum'Express tüpü. Beni kendine çeken ilk özelliği şişenin rengi; mavi-pembe! İkinci özelliğiyse fırçasıydı!


Fırça tamamen plastik, tombul ve uca doğru hafif inceliyor. Kıl yerine plastik küçük uçları var. Gelelim bu maskaranın bıraktığı etkilere...

Kirpikleri oldukça uzatıyor, adının hakkını kesinlikle veriyor; The Rocket Volume! :)) Dolgunluğu yok denecek kadar az. Eğer iyi ve dikkatli uygulanırsa kirpikleri tek tek ayırıyor. Yalnız belirtmeliyim ki; bu sonuçların hiçbirini tek katta sağlamıyor. Sabırla, 2-3 dakika bol bol uygulama yaptığınızda bu sonuçları alabilirsiniz. Kuruma konusunda yaşattığı bir sıkıntı yok. Aynı şekilde temizlemede de zorluk çıkarmıyor. Akma, bulaşma yapmıyor. Bu sebeple alt kirpiklerde de çok çok başarılı.

Hemen aşağıda bendeki duruşunu görebilirsiniz. :)


Yazısını şurada yazdığım Deborah, 24 Ore Absolute Volume maskaradan sonra en beğendiğim maskara oldu kendisi. Dolgunluk konusunda Deborah'ın yanından bile geçemez olsa da günlük kullanımda çok çok sevdim!

Bu maskarayı kullanarak çektiğim videomu hala izlemediyseniz buraya tıklayarak izleyebilirsiniz!

9,6gr içeriğe sahip The Rocket Volume maskaraya indirimsiz 20 tl'ye Watsons, Gratis, YKM ve Boyner mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Herkese sevgiler! :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder