28 Ekim 2014

NOTE COSMETICS Luminous Silk Mono Eyeshadow (07)


Merhabalar! Far severler buraya! Çok güzel bir konuğum var sizler için! :)

Eylül'deki İstanbul ziyaretimde, hakkında meraklandığım Note Cosmetics'i canlı canlı incelemek için Beşiktaş'taki Cosmo Home'a gittim. Ve bu farla beraber eve geldik. Açıkçası elimde bu renkte bir far olmadığı için, Note Cosmetics'ten ilk hakkımı bu fardan yana kullandım.


Note Cosmetics, Almanya merkezli ACT Group'un Türkiye'de açtığı yeni fabrikası ile beraber geliştirdiği bir kozmetik markasıdır. Henüz daha çok yeni bir marka olmasına karşın, Nihat Odabaşı ile birlikte gerçekleştirdiği reklam kampanyasıyla fazlasıyla ses getirdi.

Marka hakkındaki bu kısa bilgiden sonra gelelim bu tekli fara. Luminous Silk Mono Eyeshadow serisinin 7 numaralı bu farı; diğer Note Cosmetics ürünleri gibi simsiyah, mat, şık ve fakat kir tutan bir ambalaj içinde geliyor. 


Açtığınızda, kapağın altında tamamen bir aynanın yer aldığını görüyorsunuz ki bu çok kullanışlı bir durum. Renginden bahsetmem gerekirse, 07; taupe olarak tanımladığımız bir boz kahverengi. İçinde soğuk bir kahverengi ve gri var. Işıltılı bir far.  


Yumuşacık bir yapısı var. Sürümü çok çok kolay ve fakat bu kadar yumuşak her farın sebep olduğu gibi bu far da biraz tozutuyor. Pigmentasyonu başarılı. Kalıcılık konusunda da bazla desteklendiğinde hiçbir sorun yaşatmıyor.


Tek başına dumanlı görünüm sağlayabileceğiniz farlardan olan bu farın içerisinde E vitamini olduğunu ve hatta Note Cosmetics'in bütün ürünlerinin vitamin ve bitkisel yağlarla desteklendiğini biliyor muydunuz? :)


Duruşları ise işte böyle. 


Bu tekli farın etiket fiyatı 14,90 tl. Ancak fark ettim ki Note Cosmetics sık sık "1 Alana 1 Bedava" yada "3 Al 2 Öde" gibi kampanyalar yapıyor. 
Bu kampanyalara denk geldiğinizde; L'oreal, Max Factor gibi markalara nazaran zaten uygun olan bu markayı, daha da uygun fiyatlarla alma şansını yakalayabilirsiniz.
Eğer denk gelirseniz; bu farı kaçırmayın!

Herkese sevgiler! :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder