26 Temmuz 2014

MAC Pro Longwear Paint Pot "Constructivist"Günaydın! Çok severek kullandığım Maybelline Color Tattoo krem farlardan On and On Bronze'un (yazısı burada) dibini iyice gördüm ve bitmeye yakın iyice kuruduğundan uygulamak çok zorlaştı. Ben de onun yerine, aynısını almaktansa yeni bir ürün denemek istedim ve yine en sevdiğim tonlarda krem farlardan biri olan Mac Constructivist'i tercih ettim.

Mac alışverişim hakkında detaylıca bir videom var, izlemek için buraya tıktık. :)


Constructivist, içinde kızıl ve bakır yansımalar olan bir acı kahverengi. Yapısı yumuşacık, uygulaması çok kolay. Sabitlenme hızı çok yüksek olduğundan, karıştırma işlemi yapmak istediğinizde elinizi çabuk tutmanız gerek.

Bildiğiniz gibi Paint Potlar aynı zamanda baz ürünler. Ancak Constructivist, yazısını burada yazdığım Soft Ochre'dan bile daha az kalıcı! Mutlaka ama mutlaka altına baz uygulamanız gerek. Göz kapaklarımda bazla ortalama 10 saat kıpırdamadan kalan Constructivist; bazsız ortalama 3 saat sonra çizgilenme yaptı.


En sevdiğim renklerden biri olan Constructivist, kalıcılık problemine çözüm bulduğumdan dolayı favorilerim arasına girdi!


Bu ürünü, Mac mağazalarından yada www.maccosmetics.com.tr adresinden 65 tl'ye satın alabilirsiniz.

Sevgiler! :)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder