25 Nisan 2014

MAC Glamour Feast // Krem Allık


Herkese merhaba! 

Bugünün konuğu; İstanbul'dan dönüşte hazırlayıp yayınladığım "Alışveriş" videomda gösterdiğim MAC'in Indulge Koleksiyonundan Glamour Feast isimli güzel allığı! :)


Paketinde oldukça korkutucu durduğunun farkındayım. Ben de tam bu sebepten almakla almamak arasında epeyce kalsam da, sonunda denemeye karar verdim. 


Rengi "çok derin gül" rengi. İçinde bulunan renkleri tam olarak "gül ve kırmızımsı erik" olarak tanımlayabilirim. Pigmentasyonu çok çok yüksek! Oldukça ince yapıda ve kremsi olması sebebiyle sürümü ve rengin dağıtımı çok rahat. Parmağınızı hafifçe dokundurmanız; iki yanağınıza da yetiyor. Uyguladığınız zaman rengin aydınlık ve doğal bir duruşu var. Bahsettiğim aydınlık parlaklıkla karıştırılmasın. Yalnızca rengi, duruşu aydınlık. 


Etkisi ise; sanki koşmuşsunuz da yanaklarınız kızarmış gibi yada utanmışsınız da yanaklarınız kızarmış gibi! 
Doğru uygulandığı sürece çok doğal ve hoş bir etkisi var. :)Hemen yukarıdaki iki fotoğrafta parmağımda ve tenimdeki duruşunu görebilirsiniz.

Bu ürün Indulge koleksiyona ait olduğu için, yani bir koleksiyona ait olduğu için maalesef artık MAC mağazalarında satılmıyor. 
Ben de koleksiyon satıştan kalktıktan sonra Elca Kozmetik'te denk gelmiş de bulmuştum.

Herkese sevgiler! :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder